EVENTS

Are you looking for the best way to stay fit and healthy? We have the perfect solution for you! Our revolutionary platform offers access to a wealth of information about fitness and well-being, as well as events organized by our partners. With our platform, you can easily find the right information to help you stay fit and healthy. What’s more, it’s completely free and available wherever you are – so why wait? Get started today and take control of your health and well-being!
If you are our verse album partner, go ahead and fill out the form and we will put your event on our platform.

Szukasz najlepszego sposobu na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza rewolucyjna platforma oferuje dostęp do wielu informacji na temat kondycji i dobrego samopoczucia, a także wydarzeń organizowanych przez naszych partnerów. Dzięki naszej platformie możesz łatwo znaleźć odpowiednie informacje, które pomogą Ci zachować kondycję i zdrowie. Co więcej, jest całkowicie darmowy i dostępny gdziekolwiek jesteś – więc po co czekać? Zacznij już dziś i przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem!

Jeśli jesteś naszym partnerem w albumie zwrotki, wypełnij formularz, a my umieścimy Twoje wydarzenie na naszej platformie.


Event registration

We are active and we also create the best possible conditions for development in the fitness industry. We share knowledge and experience, as well as information on current events related to physical activity. You have access to industry news and trends that dynamically appear in it. Wherever you are, you can take care of yourself even better.
Działamy aktywnie i również Tobie stwarzamy możliwie najlepsze warunki do rozwoju w branży fitness. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a także informacjami na temat aktualnych wydarzeń związanych z aktywnością fizyczną. Masz dostęp do aktualności z branży i trendów, które dynamicznie się w niej pojawiają. Gdziekolwiek jesteś, możesz zadbać o siebie jeszcze lepiej.

Event registration

 

sobota, 21 października 2023

KONFERENCJA 1/2 : BADANIE POTWIERDZIŁO, ŻE OPTYMIŚCI ŻYJĄ DŁUŻEJ

najpierw myślisz o innych, a swoje potrzeby stawiasz na końcu? Niepotrzebnie, bo Twoja siła i szczęście są równie ważne, co innych. Zadbaj o siebie, wtedy łatwiej i z przyjemnością pomożesz innym. W tym dniu Konferencji omówimy metody motywacji, relaksacji, automasażu, tworzenia kosmetyków naturalnych i doboru diety.

KONFERENCJA 1/2 : ZWIĄZKI MIĘDZYLUDZKIE / RODZINA / ZNAJOMI / PRACA 

Zajęcia tego dnia poświęcimy metodom analiz i określania rodzajów relacji międzyludzkich. Naturalnymi pragnieniami człowieka są potrzeby posiadania głębokich relacji, jedności dusz, towarzystwa, zrozumienia, wspólnoty, wsparcia, związku, bliskości, intymności… Z drugiej strony nie chcemy być przytłoczeni, zdominowani, ograniczeni… Każdy potrzebuje własnej wolności, przestrzeni, chcemy robić to na co mamy ochotę, nie chcemy brać odpowiedzialności za ewentualne skutki naszych działań, nie chcemy być oceniani. W 9 dniu Konferencji omówimy sposoby na samozrozumienie relacji i metody ich zrównoważenia.

niedziela 22 października 2023

KONFERENCJA 1/2 : RELAKS, ZABAWA, WYPOCZYNEK, ROZRYWKA… ELEMENTY NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA

nie ma możliwości osiągnięcia równowagi w życiu bez umiejętności wypoczywania. Omówimy planowanie czasu wolnego, metody radzenia sobie z lękiem, stresem, bólem wywołanym napięciami mięśni. Zagłębimy się w metody relaksacji i redukowania napięcia. 

KONFERENCJA 1/2 : KONTAKT Z SAMYM SOBĄ – ODNAJDŹ SIEBIE

w tym dniu omówimy metody osiągania zdrowia, za pośrednictwem dziedzin innych, aniżeli fitness&wellness. Tematyka jest bardzo obszerna i obejmie:

 • Refleksologia/akupresura i akupunktura oraz Terapie bańkami
 • Feng Shui
 • Masaż jako techniki terapeutyczne 
 • Zarys Ayurvedy 
 • Probiotykoterapia 
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna 
 • Ziołolecznictwo i Medycyna konopna 
 • Techniki terapii z ciałem (m.in. yoga, praca z oddechem, metody usuwania stresu, joga śmiechu, czakry, oczyszczanie) 
 • Praca z dźwiękiem, muzykoterapia 
 • Medytacja i relaksacja 
 • Aromaterapia 
 • Dietoterapia, suplementacja 
 • Psychosomatyka i Praca z sugestią

sobota, 25 listopada 2023

KONFERENCJA 11: PIENIĄDZE, FINANSE, ZABEZPIECZENIE OSZCZĘDNOŚCI, INWESTYCJE, PRZEPRACOWANIE, WYPALENIE ZAWODOWE

Branża fitness&wellness oraz medycyna naturalna od lat są uznawane za rynki zachęcające do inwestowania oraz osiągania zarobków. Na zajęciach w tym dniu specjaliści pokażą jak inwestować i udzielą porad dla początkujących inwestorów. Zajmiemy się też naszą sferą zawodową i nauczymy jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu, nie dać się wykorzystywać i zachować asertywną postawę.

niedziela, 26 listopada 2023

KONFERENCJA 12: WYGLĄD ZEWNĘTRZNY, WIZERUNEK, MOWA CIAŁA, KOMUNIKACJA

Poprzednie 11 Konferencji wyczerpało tematykę sposobów na długie, zdrowe i szczęśliwe życie. Przyszedł czas na przysłowiową wisienkę na torcie. Uważamy, że przekaz wizualny jest ważnym aspektem komunikacji międzyludzkiej i sprzyja budowaniu relacji. Dla 38% ludzi dominującym kanałem odbioru informacji jest wzrok. Stąd, według nas, tak ważna rola tzw. „pierwszego wrażenia”. Na zajęciach omówimy:

 • znaczenie najczęściej używanych gestów 
 • jaką rolę ma nasza mimika, chód, głos 
 • jak wygląd zewnętrzny, zapach i głos wpływają na nasz odbiór przez otoczenie jak wykorzystać mowę ciała w różnych sytuacjach biznesowych i życiowych
 • różnice międzykulturowe w komunikacji niewerbalnej


Event registration

similiar orginations

WORLD ACTIVE

 

edyta bartejczuk wolak

Reprezentuje organizację REPs Polska zrzeszającą wybrane placówki szkoleniowe oraz ich szkoleniowców, jak również indywidualnych instruktorów fitness, instruktorów siłowni i trenerów personalnych. Wprowadziła REPs Polska do międzynarodowej organizacji ICREPs. Ponadto ukończyła uniwersytet ekonomiczny, jest autorką wielu programów dydaktycznych i autorką książki, posiada 29-letnie doświadczenie trenera i instruktora oraz specjalizację naturoterapeuty i anti-aging.

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

TOMASZ GAĆ

Współwłaściciel dwóch placówek, w których zarządza zespołem ponad 100 trenerów personalnych. Wykładowca akademicki i koordynator 2 kierunków studiów podyplomowych. Prowadzi działalność konsultingową dla trenerów personalnych, dietetyków i fizjoterapeutów. Autor książki.

 

ADAM CHRZANOWSKI

Jest odpowiedzialny za organizację EU4YA by tiguar – największej konwencji edukacyjnej dla trenerów personalnych, medycznych i fitness w centralnej Europie. Konwencja jest współtworzona przez podmioty i ekspertów z branży fitness, których celem jest przekazanie uczestnikom wiedzy, umiejętności i inspiracji do ich pracy zawodowej.

EDYTA BARTEJCZUK WOLAK

Reprezentuje organizację REPs Polska zrzeszającą wybrane placówki szkoleniowe oraz ich szkoleniowców, jak również indywidualnych instruktorów fitness, instruktorów siłowni i trenerów personalnych. Wprowadziła REPs Polska do międzynarodowej organizacji ICREPs. Ponadto ukończyła uniwersytet ekonomiczny, jest autorką wielu programów dydaktycznych i autorką książki, posiada 29-letnie doświadczenie trenera i instruktora oraz specjalizację naturoterapeuty i anti-aging.

MICHAŁ KOSEL

Główny twórca Fundacji Zarabiajnapasji.com oraz założyciel Kancelarii IRBIS, która reprezentuje kluby fitness, szkoły tańca i studia treningowe. Edukuje i dostarcza narzędzia do funkcjonowania pasjonatom z branży fitness, tanecznej i treningowej.